header photo

سال نو میلادی گرامی باد!

سال نو میلادی گرامی باد!

روز شنبه هفت دی ماه 1398 (28 دسامبر 2019) تشکیلات زنان جمعیت مهاجرین ایرانی مقیم جمهوری آذربایجان، به مناسبت فرا رسیدن سال 2020 میلادی، مراسمی در دفتر مرکزی این جمعیت در شهر باکو، برگزار کرد. در این مراسم تعدادی از اعضا و هوادران فرقه دمکرات آذربایجان و مهمانان ویژه ای ازجمله جهانگیر و رافیک جهانگیروف (فرزندان جهانگیر جهانگیروف آهنگساز شهیر آذربایجان) نیز شرکت داشتند.

در ابتدا رفیق فریدون ابراهیمی صدر جمعیت مهاجرین ایرانی مقیم جمهوری آذربایجان به حاضرین خوش آمد گفت و ضمن بررسی کوتاهی از عملکرد جمعیت در یک سال گذشته، آرزو کرد که سال پیش رو، سالی همراه با موفقیت و شادکامی برای همه باشد.

سپس دکتر عادله چرنیک بلند صدر فرقه دمکرات آذربایجان ضمن تبریک آغاز سال 2020 میلادی به حاضرین، گفت: امیدوارم که در سال جدید، مردم جهان و بویژه خلق های ساکن ایران در صلح و آزادی زندگی کنند و شرایطی ایجاد شود تا همه مهاجرین وطن پرست بتوانند به کشور برگردند و در شرایط آزاد و دمکراتیک در سازندگی و پیشرفت جامعه خود مشارکت داشته باشند.

آنگاه خانم مومنات پوهن صدر تشکیلات زنان جمعیت مهاجرین ایرانی مقیم جمهوری آذربایجان با ابراز تبریک سال نو میلادی و تشکر از حضور پرشور حاضرین، از همه کسانی که برای تشکیل این مراسم، مادی و معنوی زحمت کشیده اند، قدردانی کرد.

در میان حاضرین نیزچند نفری سال نو میلادی را تبریک و برای همه آرزوی سعادت و خوشبختی کردند.

در ادامه رفیق فریدون ابراهیمی در میان شور و تشویق حاضرین، به سه نفر که اخیرا به عضویت جمعیت مهاجرین ایرانی مقیم جمهوری آذربایجان پذیرفته شده اند، کارت عضویت اهدا کرد.

مراسم با موسیقی و رقص و آواز ادامه پیدا کرد. خانم روح انگیز موسوی و خانم طاهره مرادووا ( خواهر ربابه مرادووا) با خواندن چندین ترانه و آواز شور و هیجان خاصی به مراسم دادند.

 

 

Go Back

Comment