آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

مشکل شبکه …

1500 حلقه چاه غیر مجاز در حاشیه دریاچه ارومیه

شان شهر اولین‌ها این نیست که فاضلاب آن در رودها و جوی‌ها جاری شود و باید هر چه سریع‌تر، شبکه استاندارد آب و فاضلاب تبریز تکمیل شود. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد صادق پورمهدی در آیین کلنگ‌زنی مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز گفت: استان آذربایجان‌شرقی در دو سال گذشته و پس از استقرار دولت تدبیر و امید، رتبه اول کشوری را در بخش تعداد اشتغال ایجاد شده و همچنین کاهش نرخ بیکاری داشته است.

وی با اشاره به آماری از تعداد شاغلین بیمه شده استان در دو حوزه عمرانی و پیمانکاری تصریح کرد: تعداد شاغلین بیمه شده در حوزه پیمانکاری، هشت و همین رقم در بخش کارگران 27 درصد افزایش پیدا کرده است.

به گفته وی تعداد زیادی از فعالان حوزه‌های عمرانی در استان نیز بدون بیمه تامین اجتماعی کار می‌کنند و سیاست‌های این چنینی با رویکرد افزایش تعداد شاغلین در استان استمرار می‌یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب استان نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم در استان داشته است تصریح کرد: بهره‌برداری از مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر تبریز، باعث کاهش بسیاری از مشکلات این حوزه می‌شود و باید بتوانیم در عرض کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشکل شبکه آب و فاضلاب تبریز را برای همیشه رفع کنیم.

به گفته پورمهدی، شان شهر اولین‌ها این نیست که فاضلاب آن در رودها و جوی‌ها جاری شود و باید هر چه سریع‌تر، شبکه استاندارد آب و فاضلاب تبریز تکمیل شود.

وی به دست اندرکاران اجرای این پروژه وعده داد که اگر در کمتر از زمان تعیین در نظر گرفته شده، پروژه را تحویل دهند جایزه بسیار ارزشمندی به آنان از طرف استانداری تعلق گیرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در خصوص احیای

Facebook
Telegram
Twitter
Email