آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

قرعه کشی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه صورت گرفت

تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم قرار گرفت

امروز جمعه دهم آذر 1396 در قلب مسکو قرعه کشی بزرگترین رویداد ورزشی جهان از ساعت 18:30 دقیقه آغاز شده تا سی و دو تیم حاضر در رقابت های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه حریفان خود را بشناسند.

مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در شهر مسکو و کاخ کرملین با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، مربیان 32 تیم صعود کرده به این بازیها و همچنین برخی از چهره های سرشناس فوتبال دنیا مانند پله ستاره افسانه ای فوتبال برزیل حضور داشتند. از ایران علی دایی و مهدی مهدوی کیا بعنوان مهمانان ویژه در این مراسم شرکت داشتند.
براساس قرعه کشی که در کاخ کرملین برگزار شد، تیم ملی ایران در گروه B در کنار تیمهای پرتغال و اسپانیا و مراکش قرار گرفت.

جمعه 25 خرداد 1397
ایران — مراکش

چهارشنبه 30 خرداد 1397
ایران — اسپانیا

دوشنبه 4 تير 1397
ایران — پرتغال

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 ژوئن تا 15 ژوئیه 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

  کارلوس کی روش در حاشیه مراسم قرعه کشی در رابطه با قرعه ایران صحبت کرد. او درباره قرعه سخت ایران گفت: تیم ما به غیر از بازی آخر در مرحله انتخابی گل نخورد و این خیلی مهم بود که تیم ملی ایران باخت هم نداشت. کاملا طبیعی است که باید بگویم اکنون با تیم های سخت دنیا در یک گروه افتادیم. به غیر از پرتغال و اسپانیا، مراکش هم تیم سختی خواهد بود اما در مجموع باید ببینیم چه می شود و چگونه می توانیم در این دیدارها حضور پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: ما بازیکن های فوق العاده ای داریم که تعهد بالایی دارند و به همین دلیل ما تلاش می کنیم تا بازی های خوبی به اجرا برسانیم و بتوانیم به نتیجه مورد نظرمان برسیم. نباید فراموش کنیم که ما دومین تیمی بودیم که به جام جهانی صعود کردیم.

نظر کی روش برای همگروه شدن با یکی از تیم های حاضر گفت: مسلما من نمی خواستم مقابل تیم هایی بازی کنیم که سخت هستند. در حقیقت آرزوی من این بود که روبروی تیم ملی روسیه قرار بگیریم و با این تیم بازی کنیم که این اتفاق نیفتاد. اما اکنون باید مقابل اسپانیا و روسیه بازی کنیم پرتغال که کشور خودم هست و می دانم تیم قدرتمندی است و اسپانیا نیز از جمله بهترین تیم های دنیاست.

او در رابطه با شانس ایران برای صعود گفت: ما شانس خوبی داریم تا بتوانیم از گروه مان صعود کنیم. ما در هر بازی می خواهیم برای مردم و ملت ایران ایجاد خوشحالی کنیم. در هر بازی می خواهیم عزت فوتبال ایران را ارتقا دهیم و احترام را برای فوتبال ایران بیاوریم و به همین دلیل با نهایت قدرت و تعهد به میدان می رویم.

Facebook
Telegram
Twitter
Email