آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

آمریکا ومتحدانش همچون تروریسم دولتی عمل می کنند

«متفقین جدید»یا تروریستهای دولتی با ترکیب ایالات متحده آمریکا , انگلستان وفرانسه صبح شنبه 14 آوریل  با موشگ باران به خاک دولت قانونی سوریه به بهانه بکار گیری از سلاحهای شیمیایی در ساعت 3.42 تا 5.40 دقیقه بوقت مسکو با پرتاب پی درپی 100 موشک, با نیروهای دفاع هوایی سوریه برخورد کردند درعین اینکه با نیرو های روسیه درگیرنشدند اما این حملات هوایی را روسیه تحت نظر داشت.صهیونیست های تازه وارد غرب در این عملیات نظامی به اهداف خود دست نیافتند . سربازان جمهوری عربی سوریه با متجاوزان مقابله کردند از 103 موشک کروز خارج شده از فرودگاه ها طبق اعلام  مراکز تحقیقاتی و تاسیسات صنعتی  71 موشک توسط یک سیستم دفاع هوایی نابود شد. دفاع هوایی که از موشکهای ساخته شده باقی مانده از اتحاد شوروی بود وجای تبلیغات “موشکهای هوشمند مدرن ” ترامپ را گرفته است برای کارشناسان نظامی غرب شگفت انگیزبود.

ولادیمیرپوتین رئیس جمهور روسیه این حملات را تجاوز علیه یک کشور مستقل دانست بهانه بکار گیری سلاحهای شمیایی نه مورد تائید کارشناسان نظامی روسیه و نه مورد تائید ساکنان محلی بوده است

درشب هنگام « متفقین جدید»یا راهزنان دولتی سه کشور آمریکا , انگلستان , فرانسه زمانیکه کارکمیسیون بررسی مواد شمیائی در دوما نزدیک دمشق ادامه داشت به تجاوز پرداختند دولت سوریه در تلاش برای اثبات پوچ بودن اتهامات، بازرسان سازمان ممنوعیت سلاح های شیمیایی را دعوت کرد کار مأموریت از شنبه آغاز شد، اما متجاوزان حتی برای نتایج اول صبر نکردند . در این اعمال هیچ چیز شگفت انگیزی به نظرنمی رسد زیرا اتهام جنایی که علیه دمشق از سالهای قبل برنامه ریزی شده می بایست با تجاوزآشکار«متفقین جدید» ادامه می یافت

 به گفته سیاستمدار کهنه کار کمونیست , گنادی زیوگانف ؛ اینها همواره دم از حقوق بشر ومنزلت انسانی می زدند که می خواهند با تروریسم مبارزه کنند ولی در واقع از آنها حمایت کرده اند کسانیکه دربالاترین سطح دولتی جهان قرار گرفته اند و در کشورشان شهرت دولتی دارند ( دونالد ترامپ رئیس جمهورآمریکا) که کنترل اداره کشور ازدستتش خارج گرد یده (ترازمی نخست وزیر بریتانیا) که کشورش را به بن بست کشانده و نمی تواند آینده راپیش بینی کند( امانوئل ماکرون رئیس جمهور) که عملا برای فرانسوی ها در سخنرانی هایش رسوایی به بار آورده نمایندگان این راه زنی ها هستند.

گنادی زیوگانف یادآورمی شود کشورفرانسه همواره یک تصویر دمکراتیک و افتخار آمیزدر اروپا ازخود نشان می داد ولی علائمی که درماکرون دیده می شود تحقیری است بر مردم فرانسه که اینگونه با یورش راهزنانه عمل کرده است زیوگانف در ادامه گفتمان خود گفت من اطمینان دارم مردم فرانسه چنین اقدامی را که  ازجانب آقای ماکرون رخ داده محکوم می کنند. 

مردم مهربان جهان بادرک عمیق در دفاع ازمردم سوریه که درخط مقدم مبارزه با تروریسم قرارگرفته اند می بایست با حمایت ازعزت وآبروی مردم مقاوم به پردازند

ایالات متحده و متحدان آن باردیگر ژاندارم بودن را نشان داده اند و بی ثبات بودن سرمایه که باعث جنگ می شود به راحتی ماسک های دموکراسی و صلح آنها به  کنار می رود چنانکه در یوگسلاوی عراق , لیبی انجام گرفت درسوریه هم ادامه دارد . 

ما همه کشورهای متحد جهان را فرامی خوانیم تا درمقابل عمل تجاوزکارانه بین المللی راهزنان دولتی ایستادگی نمایند

 گنادی زیوگانف درمیان کشورها از دولت چین و بلاروس ابراز قدردانی نمود وگفت ماباید مراقب این تهدید ها وتجاوزات باشیم تا تبدیل به واقعه بزرگ جنگ جهانی نگردد.

روسیه نمی بایست تسلیم تحریکات می شد و درآغاز می بایست تلاش خودرا جهت تقویت عمل دفاعی با اقدامات حفظ امنیت کشورمشترک بکار می گرفت.

حزب کمونیست از رهبری فدراسیون روسیه خواست تا تحریکات خشن و بدبینانه ایالات متحده را که دارای پیامدهای غیر قابل پیش بینی است نپذیرند وهمچنان در اسرع وقت  به منظور حل و فصل اختلافات با استفاده از ابزار دیپلماسی کار برد صلح آمیز را تقویت کرد ه و در عین حال، روسیه به همان اندازه در یک زمان کوتاه با بالا بردن کیفیت  نیروی نظامی در سوریه می تواند به عامل بازدارنده قدرتمند برای میزبانان واشنگتن گردد.

م . جابکی 26 فروردین 1397 برابر با 15/04/2018 

اقتباس از گفتمان گنادی زیوگانف با ریا نووستی وسایت حزب کمونیست فدراسیون روسیه –

-جهت یاد آوری کشور آلمان درآغار عدم دخالت خود را اعلام نمود ولی پس از حمله موشکی به منظورمنع استفاده ازتسلیحات شیمیایی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان ضمن حمایت از “مسئولیتی که آمریکا، فرانسه و بریتانیا به عنوان اعضای دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد قبول کردند” اعلام کرد که عملیات نظامی براساس قوانین بین‌المللی به منظور منع استفاده از تسلیحات شیمیایی و هشدار به رژیم بشار اسد انجام گرفت

گنادی زیوگانف صدر حزب کمونیست فدراسیون روسیه

Facebook
Telegram
Twitter
Email