آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

مافیا، جهالت و دخالت اصلی‌ترین مشکلات تئاتر استان است

بابک نهرین گفت: با هیچ کس دشمنی نداریم و با آغوش باز پذیرای فعالیت خانواده تئاتر آذربایجان شرقی هستیم. وجود مافیا، جهالت و دخالت اصلی‌ترین مشکلات تئاتر استان است

بابک نهرین در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دوره اول انجمن نمایش استان یک ماه پیش به پایان رسید که در این دوره ۱۵ گروه ثبت شده تئاتر به ۳۷ گروه ارتقا یافت.

وی ادامه داد: تئاتر شهر تبریز مرکزیت تئاتر است و برای جاری ساختن خون تازه برنامه آقای ریحانی‌راد از همه کامل‌تر بود و با تصویب هیئت مدیره این سمت را به ریحانی‌راد سپردیم.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان با اشاره به انرژی جوانان برای کارهای مدیریتی گفت: هرقدر کارکنان جوانتر باشند انگیزه بیشتر برای کار دارند و یکی از دلایل انتخاب ریحانی‌راد جوانی بود همچنین به دلیل سعی در شبانه روزی ساختن تئاتر شهر از ۸ صبح تا ۱۲ شب نیز به یک مدیر جوان داشتیم.

بابک نهرین اظهار کرد: با هیچ کس دشمنی نداریم و با آغوش باز پذیرای فعالیت خانواده تئاتر آذربایجان شرقی هستیم. مافیا، جهالت و دخالت اصلی‌ترین مشکلات تئاتر استان است

وی اضافه کرد: هدفمان از اجاره‌ی سالن‌ها احیای تئاتر در شهرستان‌هاست؛ معتقدم تئاتر استان باید از تک قطبی بودن خارج شده و به شهرستان‌ها هم تسری یابد.

نهرین برگزاری جشنواره‌ی سراسری تئاتر کوتاه ارسباران را فرصت مغتنمی برای شناساندن ظرفیت‌های تئاتر استان دانست و گفت: متاسفانه عده‌ای مخالف برگزاری این جشنواره بوده و در این مسیر سنگ اندازی می‌کنند، اما این جشنواره تا روزی که حضور داریم، با قدرت برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه حدود ۶۰۰ میلیون تومان برای سر و سامان دادن ساختمان تئاتر شهر تبریز هزینه شده است، گفت: به دنبال رفع برخی از نواقصات موجود و راه‌اندازی کافه و موزه تئاتر در این ساختمان هستیم

Facebook
Telegram
Twitter
Email