آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

بر سر منار اشتر رود و فغان برآرد

توزیع درصد فراوانی رفتارهای پرخطر در میان نوجوانان پسر و دختر


حال مادران فریاد بزنند و رهبر حکم صادر کند. براستی <با کشورم چه رفته است؟> 

که نهان شدم من این جا نکنیدم آشکارا

ابوالفضل محققی

 به راستی چه بر سر این ملت آمده است؟ گرفتار کدام نفرین گردیده که چنین در فقر، بدبختی، بی سرانجامی، درد و ابتذال دست پا می زند و هر روز بیشتر و بیشتر در باطلاقی که حکومت اسلامی کنده، فرو می رود. 
روزی نیست که خبری تلخ از این سرزمین طاعون زده به گوش نرسد، و فسادی عظیم در آن صورت نگیرد. به هر سو و هر مسئله ای که نگاه می کنی جز فلاکت و شرمساری نمی بینی! هیچ عرصه زندگی فردی و اجتماعی نیست که از گزند مسموم این حکومت نالایق در امان مانده باشد. 
چند روزی است که خبر تجاوز گروهی دبیرستان معین در صدر اخبار قرار گرفته است. خبری که حتی رهبر <فرزانه> را برعکس مدارا و حمایتش از قاری محبوب به شدت برافروخته کرده و حکم بر بگیر و بەبند معاون و اشد مجازات او داده است. 
گویا امری بسیار غریب اتفاق افتاده است! در سرزمینی که طبق نوشته حتی دست راستی ترین رسانه های حاکمیت روزانه ده ها کودک کار در معرض تعرض جنسی قرار می گیرند و نرخ روسپی گری به زیر پانزده سال رسیده وروزانه صد ها کودک از نوزاد تا دختران کم سن وسال و پسران خردسال در ام القرای اسلامی خرید و فروش می شوند. کشوری که سالانه طبق آمار سازمان به زیستی در خوش بینانه ترین ارزیابی و آمار 7500 هفت هزار و پانصد کودک معتاد به دنیا می آیند. کودکانی که هیچ شانسی برای یک زندگی سالم و انسانی ندارند و از لحظه تولد مهر کالا بر پیشانی کوچک آن ها خورده است. 
در کلیپ های منتشر شده دانش آموزانی دور ناظم مدرسه جمع شده اند و در گفتگوئی تکان دهنده با کلماتی که قابل تصور نیست از ناظم سوال می کنند. کلماتی که مربوط به معاون نیست. کلماتی بیاگر عمق ابتذال و وقاحتی که جامعه را فراگرفته است و نشان از رسوخ فرهنگی می کند که تاروپود نوجوانان و جوانان تربیت شده در حکومت <با حیا واخلاق> جمهوری اسلامی را در خود بلعیده است! 
این کلیپ قبل از این که ابعاد عمل زشت ناظم مکتبی را نشان دهد. نشان دهنده فروپاشی اخلاق جامعه ای است که به قول خانم معلمی “تلفن دستی تعداد نه کمی از جوانان پر از فیلم های پورنوست! آن هم در مستهجن ترین صورت ممکنه.” 

کشوری که ابراز ساده یک عقیده سیاسی، لشکری از عمله و اکره جمهوری اسلامی را بسیج می کند و به قول فرمانده سپاه اگر گنجشک در آسمان آن از مرز وارد شود از دید آن ها پنهان نیست و سربازان گمنام امام زمان دست پرورده خمینی مو را از لای ماست متخلفان نسبت به حکومت بیرون می کشند! 
اما چگونه است که فساد اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی چنین بیداد می کند؟ حکومتی که به خاطر معیارهای عهد دقیانوسی و اسلامی خود که عمدتا با تکیه بر اخلاق اسلامی صورت می گیرد از قبول سند آموزشی 2030 به خاطر نا هم خوانی با اخلاق و شئونات اسلامی سرباز می زند! اما برهر کجای پیکر آن دست بگذاری جز چرک، خونابه و کثافت از آن خارج نمی شود. 
مادری در کلیپ فریاد می زند و از خشم می لرزد حق دارد! اما خود او نیز می داند که مسئله مسئله ناظم نیست. مسئله مدیر نیست. می بیند که چگونه نوجوانان دور ناظم جمع شده و با کلماتی که تصورش ممکن نیست ناظم را به دنبال خود می کشند. این جا ام القرای جمهوری اسلامی است که خمینی می خواست همه را آدم کند و به مقام انسانیت برساند.

اماهمه محکوم در بازی نمایشی تلخ و دهشتناکی شدند که چهل سال حکومت جمهوری اسلامی آنرا نوشته، دیکته کرده، قدم به قدم با طرح های عجیب غریب گشت ارشاد، طرح عفاف ، کمیته های اماکن و… در جامعه جاری ساخته! از طرح پیوند حوزه علمیه با مدارس ودانشگاه ها، حوزه های <اخلاق با سابقه درخشان> تا اعزام طلبه و آخوند به مدارس و مراکز علمی! 
چه باید نوشت از رنجی که در این چهل ساله بر نسل ما، بعد ما، و بدتر و بدتر بر نسل جوان امروز روا داشتند. نسلی را عاصی کردند! عاصی به همه چیز به تمام ارزش ها! نسلی که مرزهایش را داغان کرده اند مرز اخلاقی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسیش را و هولش دادند به زندگی مخفی دور از چشم! زیرزمینی لبریز از پرتگاه! از اعتیاد تا تجاو، خودکشی و افسردگی و نهایت پناه بردن و جستجو در دنیای مجازی بی آن که شخصیتی قوام یافته داشته باشند. نگاه کنیم به آماری که کمسیون مجلس داده آن هم نه امروز! آمار ده سال قبل! در نظربگیریم سرعت تصاعدی این سقوط را! 
آمار تکان دهنده مجلس از روابط جنسی در ایران
در اين گزارش با استناد به نامه‌ای از وزارت آموزش و پرورش، نتايج تحقيق بر ۱۴۱ هزار و ۵۵۵ دانش آموز دختر و پسر دوره متوسطه در سال تحصيلی ۱۳۸۷-۱۳۸۶ منتشر شده است.
به گزارش پارسینه، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی ایران، نوزدهم خرداد گزارشی با عنوان «ازدواج موقت و تاثير آن بر تعديل روابط نامشروع جنسی» روی وب‌سايت خود منتشر کرده است.
در اين گزارش با استناد به نامه‌ای از وزارت آموزش و پرورش، نتايج تحقيق بر ۱۴۱ هزار و ۵۵۵ دانش آموز دختر و پسر دوره متوسطه در سال تحصيلی ۱۳۸۷-۱۳۸۶ منتشر شده است.
بر اساس اين تحقيق، ۱۰۵ هزار و ۴۶ نفر دانش آموز يعنی ۷۴.۳ درصد دارای رابطه «غير مجاز با جنس مخالف» بوده‌اند.
همچنین طبق این گزارش، در سال تحصیلی 1386-1387 از 141552 دانش آموز (دختر و پسر) دوره متوسط در کل کشور تعداد 24889 نفر (17.5 درصد) دارای روابط همجنسگرایی (لواط و مساحقه) بودند.
به نوشته این گزارش، بر اساس اظهارات کارشناسان در سال 1388 در دهه 1960 و 1970 میلادی سن روسپیگری بالای 30 سال بود، اما اکنون سن روسپگیری به 15 سال به بالا رسیده است. تحقیقات دانشگاه شهید بهشتی نشان داده است که آمار روسپیگری بین زنان متاهل بیشتر از مجردهاست و 11 درصد روسپیان شهر تهران با اطلاع همسرانشان دست به روسپیگری می زنند.
در سال های 1388 و 1389 آمار کشف باندهای فساد 30 الی 35 درصد افزایش داشته است.
گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس همچنين به يک تحقيق انجام شده توسط محمود گلزاری، عضو هيات دانشگاه علامه طباطبايی اشاره کرده است.
بر اساس اين تحقيق، ۸۰ درصد دختران مورد پرسش در چند دبيرستان دخترانه تهران گفته‌اند که رابطه با جنس مخالف را تجربه کرده‌اند.
محمود گلزاری، معاون ساماندهی امور جوانان وزير ورزش و جوانان، ۲۱ ارديبهشت امسال نيز گفته بود که بر اساس گزارش‌های آموزش و پرورش، ۴۰ درصد دانش‌آموزان رابطه با جنس مخالف را از ۱۴ سالگی شروع کرده‌اند.
به گفته وی، ارتباطِ پيش از دانشگاه دختران و پسران نسبت به ۳۰ سال پيش، سه برابر شده و زمان شروع رابطه جنسی نيز به دوره راهنمايی رسيده است.
تهيه کنندگان گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس تاکيد کرده‌اند که اين آمار گوشه‌ای از حقيقت را نشان می‌دهد نه همه آن را.

Facebook
Telegram
Twitter
Email