آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

نویسنده نیکولای ولوویچ : مسئول شعبه ایدئولوژیک کمیته مرکزی حزب کمونیست بلاروس.  

پارلمان اروپا روسیه را به عنوان حامی تروریسم یعنی ​​کشوری که از روش های تروریستی استفاده می کند به رسمیت شناخت. یک روز پیش از آن، مجمع پارلمانی ناتو در نشست سالانه خود در مادرید  قطعنامه مشابهی را تصویب کرد.اما نازی ها خواستار تشکیل دادگاه ویژه ای هستند تا رهبری روسیه را به “جنایت وحشتناک جنگی ” محکوم کنند.

این قطعنامه علیرغم اینکه نمادین هست حتی برای خود کشورهای اتحادیه اروپا و ناتوهیچ گونه اهمیت حقوقی واجرائی ندارد، اما آنان  به استقبال زلنسکی به شادمانی او بر مواد مخدره رفته اند.

مافیای غرب همچنان سیاستی را با اهداف تشدید درگیری دنبال می کند. آنها با اظهارات خط دهنده  در مورد اوکراین به ائتلاف آتلانتیک شمالی(ناتو)، برای ادامه ارتکاب جنایات علیه بشریت بار دیگر الهام بخش رژیم کیف شده اند.

آنان از دولت‌های خود می‌خواهند تا گام‌های بعدی را برای پیوستن اوکراین به ناتو بردارند. جری کانولی، رئیس مجمع پارلمانی ناتو، گفت: ما بارها تاکید کرده‌ایم هر گونه تلاش غیرقانونی روسیه را برای الحاق سرزمین‌های مستقل اوکراین به رسمیت نمی‌شناسیم.

بدون تردید عملیات سیستماتیک غرب برای پرورش یک ایدئولوژی مسموم ضد انسانی در اوکراین با هدف تضعیف وحدت قوم اسلاو شرقی است. به رسمیت شناختن فدراسیون روسیه به عنوان کشور حامی تروریسم، در اختیار گرفتن دارایی های مالی روسیه در اروپا با برآورد حدود 300 میلیارد ذخایر طلا و ارز خارجی (حدود یک تریلیون دلار آمریکا) انجام می گیرد. این استراتژی به قدمت تاریخی بیش از 300 سال  وجود داشته و هر بار رویکردها را تغییر می دهد.

تصمیم پارلمان اروپا و قطعنامه ناتو را نمی‌توان جزیک اقدام ریاکارانه و بدبینانه درساختارهای اخلاقی بی‌اعتبار یورو-آتلانتیک و دولت ایالات متحده دانست . اتحادیه اروپا و ناتو با تلاش و اعمال فشار برمردم روسیه می خواهند آنان را تابع اراده شرکت های فراملی و سرمایه های آمریکایی کنند. ایالات متحده با نادیده گرفتن تمامی موازین حقوق بین الملل، بار دیگر از ابزاراتهام ، فشار روانی و تحریم اقتصادی برای شکستن اتحاد و شکستن اراده مردم اسلاو شرقی استفاده می کند.

سیاست فدراسیون روسیه – جمهوری بلاروس همواره در محکومیت تروریسم بوده و با این پدیده ضد بشری در همه اشکال و مظاهر آن مبارزه کرده است .

عملیات نظامی ویژه، ارتش روسیه برخلاف اراذل و اوباش ناتو که همه چیز را در مسیر توسعه طلبانه خود در یوگسلاوی، عراق، افغانستان، ویتنام، کره، سوریه، لیبی و غیره نابود کرده اند، تلاش نظامیان روسیه به حداقل رساندن تلفات و جلوگیری ازمرگ غیرنظامیان بوده است .

امپریالیسم ایالات متحده زشت ترین پدیده های اجتماعی را پدید آورد:

فاشیسم، بنیادگرایی اسلامی، نژادپرستی، جنگ های سرد، جنگ روانی و مذهبی، عملیات تروریستی و ​​غیره، پدیدارشد. امروز فعالان چند درصدی سرمایه از نفاق افکنی بین خلق ها، و دشمنی بین دولت‌ها از نفرت پراکنی وتحریکات استفاده می کنند.

 ما به دولت ایالات متحده آمریکا وبه بوروکرات‌های اروپایی بروکسل توصیه می‌کینم قبل از هر چیزدر شرایط سیاسی جهان به نقض جدی حقوق و آزادی‌های دمکراتیک در داخل کشورهای خود توجه کنند. و در امور داخلی کشورهای جهان دخالت نکنند.

مافیای سیاسی اروپا وآمریکا، میلیاردها دلاری با دستکاری شعور انسان ها با ایجاد بدبینی آگاهانه اذهان عمومی زحمتکشان و کارگران را با ماهواره های تبلیغاتی  مسموم می کنند و با تولید سلاح و مهمات مرگبار این دیدگاه را تحمیل کرده اند که زمان استفاده از سلاح های هسته ای، مانند سال 1945 فرا رسیده است.

امپریالیست ها چشمان خود را بر واقعیت ها بسته اند. رژیم کمدین زلنسکی با چهره خونین طرفدارفاشیست (باندرای اوکراین) بی رحمانه مخالفان سیاسی را سرکوب کرده است. هر گونه مظاهردگراندیشی و آزاد اندیشی توسط واحدهای تنبیهی “پاکسازی” شده اند. واقعیت ها تجلیل از جنایات نازی ها و همدستان آنان را در طول جنگ جهانی دوم نشان داده است ، کسانیکه مردم را در کوره های آشویتس زنده زنده سوزاندند، وبا فاجعه گرنیکا (1) و خاتین (2) این شهرها را به ویرانه های دهشتناک تبدیل کرده اند. هم اکنون حاکمیت اوکراین با کنترل و مدیریت کامل آمریکا و بریتانیا پس از کودتای مسلحانه فوریه 2014،  تحت رژیم دست نشانده الیگارشی ناسیونالیست، از میدان (یورو کیف) به میدانک “مدرن” تغییرشکل داده است.

 چنین صورت بندی فقط دراوکراین نیست درسراسراروپا وجود دارد. رای دادگاه بین المللی نورنبرگ در سال 1946 به فراموشی سپرده می شود  و ریشه تراژدی وحشتناک در طول جنگ بزرگ میهنی، جنگ جهانی دوم که به این واقعیت ها منجرشد و ناخودآگاه راه را به جنون باز کرد. مولوخ (3) با تجلیل  وبا  ستایش جنایتکاران نازی ذهن ها را می بلعد و «مردان عاقل» را به «دیوانه» تبدیل می کند.

آیا هنوز زمان آن  فرا نرسید که وزارت امور خارجه آمریکا، پارلمان اروپا و مجمع پارلمانی ناتو خود را حامی تروریسم بشناسانند؟!

در اینجا مناسب می دانم که توجه مقامات اروپایی را به این واقعیت جلب کنم که دست کم گرفتن ملی گرایان اوکراینی می تواند به عواقب ویرانگر دیگری منجر شود. این قدرت را نمی توان با سرمایه گذاری ها، پول و وعده ها مهار کرد. اوکراین مدرن مرکزثقل نفرت  شده و دیگر نمی خواهد ازاربابان خود اطاعت کند. دنبال کردن این مرکز ثقل با ترکیب و پتانسیل نظامی تهدیدی برای صلح جهانی است.

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، در 9 می امسال (2022)، طی سخنرانی در مراسم اهدای تاج گل در بنای یادبود پیروزی برآلمان نازیسم در مینسک، به غرب هشدار داد که:

سیاستمداران دیوانه اروپا، اول از همه، درک نمی کنند استفاده از فاشیسم، نازیسم در اوکراین ، فردا علیه آنان خواهد بود ، زیرا دیگر نمی توان مرزها را بست .

 اوکراینی‌های که تسلیم این شرایط شده اند، باید بفهمند امروز از آنان قهرمان می‌ سازند فردا انان را قربانی می کنند، زیرا اروپا به فاشیسم نیاز ندارد.

آیا مقامات اروپایی به این فرا خوان گوش می دهند؟ البته نه :

 چرا که تحویل سلاح‌های جدید و بیشتر به حکومت کیف، همراه بسته‌ بندی های تحریمی به (روسیه …) و مصوبات  قطعنامه‌ایی که دراساس خود پوچ هست بکار گرفته می شود.

پارلمان اروپا با اتخاذ تصمیمات، برای توسعه سیاسی- اجتماعی  در کل زیر سوال است . و  وجهه تجاری و سیاسی بروکسل درنهایت و رسما از بین می رود. به هر حال، قدرت اقتصادی اتحادیه اروپا (بریتانیا پیر کهنه کار) ازمستعمرات سابق، بازارهای ارزان و سرمایه گذاری ها است که به دلیل جنون عقب گرد استعماری امکان ازدست دادن بازارهای آنان در آینده محدود خواهد شد.

نیکولای ولوویچ:مسئول شعبه ایدئولوژی

 برگرفته از سایت حزب کمونیست بلاروس

م . چابکی : 5آذر1401 برابر با 2022.11.26

یاداشت :

 (1)گرنیکا در 26 آوریل 1937،  طبق نقشه فرانکو با بمباران ویرانگر هواپیماهای ایتالیایی و آلمانی لژیون کندور قرار گرفت. این بمباران به تابلوی معروف پیکاسو “گرنیکا” و مجسمه معروف رنه ایچه که در ماه مه همان سال 1937 خلق شد.

(2)خاتین روستای بلاروس به نماد غم و اندوه  فاجعه بشری و نمونه وحشتناکی از آنچه  با یورش جنایتکارانه نازیهای آلمان دراتحاد شوروی با کشتارجمعی و به آتش کشیدن روستاها صورت گرفت .

(3) مولوخ خدای آتش کنعانیان مجسمه او را مانند انسانی می ساختند که دارای سر گاو بود و برای او بچه ها را در آتش قربانی می ک

Facebook
Telegram
Twitter
Email