آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

بیانیه جبهه خلق برای آزادی فلسطین

قتل عام رفح جنایت جدید صهیونیستی است که به طور کامل توسط آمریکا و جنایتکار جنگی، جو بایدن، حمایت می‌شود

 جبهه خلق برای آزادی فلسطین در بیانیه‌ای تاکید کرد که «دشمن صهیونیستی شامگاه دیروز و سحرگاه امروز در شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه قتل عام فجیعی انجام داد که طی آن ده‌ها نفر شهید و مجروح شدند، از جمله غیرنظامیان و آوارگان در چادرها، زیرساخت‌ها، مساجد یا خانه‌های امن. این جنایت جنگی جدید رژیم صهیونیستی است؛ با چراغ سبز و حمایت کامل از سوی دولت آمریکا و جنایتکار جنگی جو بایدن.»

▫️جبهه تاکید کرد که «این جنایت شنیع جدید صهیونیست‌ها در رفح و تداوم جنایات تمام عیار نسل کشانه علیه مردم ما در سراسر نوار غزه بدون پاسخگویی و نظارت و در مقابل چشمان همه جهان و در پرتو سکوت و همدستی بین‌المللی و عربی در حال انجام است.»

▫️جبهه خلق در این بیانیه افزود که «قتل عام رفح سقوط اخلاقی چشمگیر جامعه بین المللی را تایید و نادرستی ارزش‌های جهان آزاد را که نهادهای بین‌المللی و کشورهای غربی از آن سخن می‌رانند، آشکار کرد. همچنین این مسأله مواضع همدستانه و سهل انگارانه نظام رسمی عربی را افشا کرد.»

▫️جبهه از «توده‌های عرب و آزادگان جهان خواست تا فوراً به خیابان‌ها و میدان‌ها بریزند و برای پایان دادن به جنگ نسل‌کشانه صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین در نوار غزه فشار بیاورند و مشارکت آمریکا و غربی‌ها را در این کشتارها محکوم کنند.»

▫️جبهه در پایان بیانیه خود تاکید کرد که «ملت فلسطین با وجود کشتارها، جنگ نسل‌کشانه و خیانت‌‌ها، به مقاومت و مقابله با تجاوز با گوشت و خون و اجساد فرزندان خود ادامه خواهد داد و پرچم سفید را برنخواهد افراشت. ملت فلسطین قطعاً با صلابت و استواری مقاومت دلاورانه خود و استواری و ایستادگی مردم سرافراز و مقاوم، پیروز می‌شوند و غلبه می‌کنند و دشمن متجاوز را شکست می‌دهند.»

Facebook
Telegram
Twitter
Email

خلبانان فرانسوی در آسمان اوکراین سابق؟در مورد پیامدهای جنون جنگی ترجیح می‌دهند فکر نکنند، اما بیهوده است. دمیتری سدوف/ ترجمه. کاوه آیلین

“فلوریان فیلیپو”، رهبر حزب “میهن پرستان” فرانسه، نامزد انتخابات پارلمان اروپا، تصمیم “امانوئل ماکرون”، رئیس جمهور فرانسه برای انتقال جنگنده

ادامه مطلب