آذربایجان دموکرات فرقه سی

Azərbaycan Demokrat Firqəsi

فرقه دموکرات آذربایجان

گنادی زیوگانف : کسانیکه دستورجنایت درتالار شهرکروکوس را صادر کردند.

گنادی زیوگانف صدرکمیته مرکزی حزب کمونیست فدراسیون روسیه (حزب اپوزیسیون)، در مصاحبه با رادیو” Komsomolskaya Pravda” سازمان جوانان کمونیست” بابیان جنایت در تالارشهر کروکوس گفت:

آثار جنایت در شهر کروکوس به ایالات متحده منتهی می شود.

در حال حاضرتحقیقات در مورد حمله تروریستی درشهر کروکوس وجود دارد. مقامات آمریکایی با پیشروی نیروی امنیتی ما عصبی هستند . شما از بازی کربی(1) آنها اطلاع دارید؟

زیوگانف می گوید متوجه هستید به محض وقوع حمله تروریستی، همان «کربی» بلافاصله روی صفحه تبلیغ ظاهرشد و شروع به اعلام موضع کرد که ملی گرایان اوکراینی، سرویس های اطلاعاتی آنها و سیا هیچ ربطی به این حمله ندارند، دراینجا یک رد پای اسلامی است.

تکرار این صحنه ها چیزتازه ای نیست. زمانی که سه برج در نیویورک را فرو ریختند (بسیاری می گویند دو برج، اما در واقع سه برج فرو ریخت) بلافاصله قرآنی در نزدیکی ماشین پیدا کردند و همه را به «رد پای اسلام» جهت دادند و اعلام کردند آنها تروریست هستند، وبن لادن که در غارها یا جایی در پاکستان نشسته بود مسئول این عملیات شناخته شد.

در آن زمان تقریباً پنجاه نفر در سازماندهی این عملیات شرکت داشتند. برای پروازهواپیما به ارتفاع بالا  به خلبان درجه یک نیاز بود. چگونه برنامه ریزی کردند و چگونه این تروریست ها را آموزش دادند و چگونه چهره خود را پوشش دادند بسیار گفته و شنیده شده است.

برای آمریکایی ها سودمند است که ما را تا حد امکان از داخل به آتش بکشند.

یکی ازشدید ترین روشهای اثبات شده عملیات تروریستی است. اعم از درگیری های مذهبی  وناسیونالیستی و جنگ‌ها  طولانی که ادامه دارد، رد پای خونین در کل سیاره به جا گذاشته است. اما نتوانسته اند روسیه را به آتش کشند. زمانیکه قفقاز را به آتش کشیدند در جریان حوادث چچن و شبه نظامیان را به سمت ما فرستادند. اکنون دوباره تصمیم گرفته اند این کار را انجام دهند. آنها عصبی هستند و این بیهوده نیست، زیرا تمام پستی و زشتی خود را در آئینه دیده اند.

همه به خوبی می توانند درک کنند که این باسیل نازیها را اوکراین پرورش داده وآماده کرده است. همه می دانند که نازی ها در کشورهای بالتیک احساس راحتی می کنند، جایی که در واقع ازاین حمله تروریستی خونین و وحشیانه خشنودند. بسیاری متوجه شدند که کسانیکه از ایالات متحده آمریکا تابعییت نمی کنند  درهم می شکنند از جمله کشور قدرتمندی مانند آلمان. به همین دلیل عصبی هستند.

کمیته تحقیق ما 200 نوع اقدام مختلف را بررسی کرده است و متوجه شده اند که سر زنجیرها به آنجا ختم می‌شود…اوکراین، جایی که افسران سیا، نازی‌ها درحاکمیت نشسته‌اند، وآنگلوساکسون‌ها از این جریان خونین محافظت می‌کنند و عروسکی بنام زلنسکی که از آنجا بی رحمانه  با سازماندهی به شهرها و روستاها حمله می کنند.

بنابراین، من عصبی بودن آنها را درک می کنم. مهم نیست که همان «کربی» ها فریاد بزند” آی دزد- آی دزد را متوقف کنید”، دزد کنونی کاملاً آشکار است. وسازمان های امنیتی  آنها – سیا و همچنین ام آی -6- وسازمان دهندگان اصلی آخرین حملات و خرابکاری های تروریستی مرتبط به آنها هستندو بنابراین بگذارید عصبی شوند. ما باید به تحقیق خود ادامه دهیم تا پوزخند آنان را علیه ساکنان عادی که شایسته یک زندگی آرام در این سیاره هستند نشان دهیم.

آنها محرک تمام جنگ ها درجهان هستند…..از کره تا ویتنام….

حمله تروریستی،و انفجار برج های نیویورک، چگونه به پایان رسید؟ بلافاصله بوش جوانتر بیرون آمد و گفت: هر که با ما نیست تروریست است. آنها مرحله به مرحله از پله های جنگ بالا رفتند – افغانستان، عراق، لیبی وغیره….ویران شدند. اروپا زیردست آنها له شد آنها سعی کردند خواسته خود را به همه دیکته کنند. در میدان جنگ،  در دهه های اخیر (نه تنها دهه ها، بلکه در قرن ها) حتی یک پیروزی به دست نیاورده اند.

سئوال: آیا درست است که فاشیسم و ​​نازیسم هر دو اختراع آمریکایی ها هستند؟

پاسخ گنادی زیوگانف: آیا این دراوکراین قابل مشاهده نیست؟

بله،  ما باید درنظر داشته باشیم که فاشیسم در مزارع آنها رشد کرده وآنرا به اروپا آوردند، ازطرف آنها هیتلر تامین مالی شد و او را مسلح کردند. من وقتی در بوخن والد بودم، مشاهده کردم: تجهیزات، توسط آمریکایی ها و انگلیسی ها اختراع  شد،همه تجهیزات را برای آلمانی ها آوردند. سپس آنها را برسر ما ریختند. وقتی دیدند سگ هارهیتلر گلوی آنها را گرفت انها شروع به تغییر جهت دادند. هنوز پرچم ارتش سرخ برفراز برلین برافراشته نشده بود، به محض اینکه ما پیروز شدیم، چرچیل بلافاصله اعلام کرد که یک نقشه “جدید” دارد: استفاده از نازیها دوباره زنده شد جنگ علیه کشورمان دوباره اعلام شد.  روزولت از او حمایت نکرد اما زمانیکه ترومن ظاهرشد، آمریکایی ها اولین کسانی بودند که دو بمب را به هیروشیما و ناکازاکی پرتاب کردند، هرچند نیازی به ارتش نبود. 50 هزار ژاپنی جان باختند.

بنابراین، باید با چشمانی تیز بین به این فاجعه نگاه کرد وهمیشه فرمول اصلی را به خاطر سپارد. من هرگز از تکرار آن خسته نخواهم شد – اگر باهوش، قوی و موفق باشیم، هیچ کس به ما دست نخواهد زد، اگر ضعیف، احمق و غیرمسئول باشیم، بدتر از یوگسلاوی و لیبی باما رفتار خواهند کرد.

سرزمین های ما حاوی یک سوم منابع استراتژیک جهان است. اما این هم برای آنها کافی نیست  خطرات جدید در پشت سرهمه شما وهرکس دیگر است. آنها این را تخلیه منابع معادن ….می نامند – این اولین قدم است. دوم هم مهاجرت بزرگ دراروپا است. به پاریس بروید و ببینید چه می گذرد.

سئوال: شما گفتید که نیروی امنیتی ما بیش از 200 رویداد را در مورد عملیات ترورستی در شهر کروکوس مورد تحقیق قرار داده اند. احتمالا قبلاً با کسانی تبادل نظر نمودید. عمق این تحقیقات چقدر ممکن است طول بکشد؟

گنادی زیوگانوف:  نمونه اثار اولیه کاملاً آشکار است. و تا زمانی که نیاز به بررسی بیشتر باشد، تحقیقات ادامه خواهد یافت. اکنون بار دیگر حملات تروریستی نشان می دهد که امنیت ما تضمین نشده است. همه  این موضوع را احساس کرده اند و فهمیده اند. لذا بی مسئولیتی و بی دقتی همچنان در سراسر کشور ما بیداد می کند. همه نیاز داریم به عقب نگاهی کنیم.

زیوگانف موضوع کروکوس وایالات متحده

برگرفته از سایت خبری حزب کمونیست فدراسیون روسیه

م .چابکی: 14 فروردین 1403 برابر2024.04.01

توضیح:

(1)ـ کربی (شخصیت). کربی به انگلیسی (Kirby)، (تلفظ カカカカژاپنی)  قهرمان اصلی مجموعه بازی ویدئوئی کربی متعلق به شرکت نینتندو و هالکن است . ظاهر دایره ایی کربی و توانایی تقلید قدرت دشمنان به عنوان یکی از مشهورترین و معروفترین طلسم های اصلی نینتندو، او را به شخصیتی معروف در بازی های ویدئی تبدیل کرده است که همواره به عنوان یکی از نمادین ترین شخصیت های بازی های ویدئیی رتبه بندی می شود.

Facebook
Telegram
Twitter
Email