header photo

کار از شکاف و دره و گسل طبقاتی گذشته است

نطق نماینده ارومیه در مجلس:

 کار از شکاف و دره و گسل طبقاتی گذشته است

به گزارش سایت مجلس روح الله حضرت پور نماینده ارومیه وعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲ اسفندماه) مجلس به انتقاد از شرایط بحرانی پرداخت و گفت شرایط طوری است که؛ امروز باید واقعا دلواپس معیشت و متاسفانه حتی یک وعده غذای این ملت بزرگ باشیم تورم طوری در این کشور یکه تازی می‌کند که کار از شکاف و دره و گسل طبقاتی گذشته است.

وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران در طول ۴۴ سال گذشته با پوست و گوشت و استخوان هایتان از مرز و خاک ایران دفاع کرده اند و تاریخ در مقابل این حماسه‌ها انگشت به دهان است، اما چه افسوس که در وانفسای این دوران تعیین کننده دشمن داخلی با نگاهی به ظاهر موجه در تاریکی غفلت وارد سنگرهای مان شد و ملت مقاوم ایران را آرام آرام نا امید ساخت.

نماینده مردم ارومیه ادامه داد: دشمن داخلی کیست؟ دشمن داخلی همان مدیران عناصر و جریانات خائنی است که به دلایل مختلف از دلالی، باند بازی تا ناکارآمدی مسبب وضعیت امروز کشور هستند، دشمن داخلی آن عنصر افراطی نادانی است که با اظهارات خام و مخرب ملت ایران را عصبانی و نسبت به آینده نا امید می‌سازد. دشمن همان جریانی است که با برچسب زنی به شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و دهن کجی به قانون اساسی کشور دلسوزان نظام را گوشه نشین می‌کند.

وی بیان کرد: ملت عزیز ایران آخرین باری که از این تریبون با شما سخن گفتم و در خصوص وضعیت بحرانی کشور و ضعف کابینه نابلد هشدار دادم ارزش پول ملی دو برابر امروز بود و کورسوی امید برای برون رفت از این بحران‌ها روشن‌تر و در دسترس‌تر دیده می‌شد، اما امروز به سبب بی توجهی و ناکارآمدی مجموعه مدیرانی که خود را ناجی محرومان می‌دانند اعتبار و اعتماد ملت به توان کشور برای برون رفت از وضعیت فعلی را خدشه دار کرده اند. در حالی که خط فقر در این کشور ۱۸ میلیون تومان اعلام شده و اکنون در بیان نرخ تورم عاجز هستند دولت برای افزایش حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان که کمتر از ۱۰ میلیون تومان درآمد دارند ناز می‌کند و منت افزایش ۲۰ درصدی حقوق را بر سر ملت می‌گذارد، مگر نه اینکه این انقلاب آمد که حق مظلوم را از ظالم، حق کارگر را از سرمایه دار و حق ملت از مدیران ناکارآمد بگیرد؟...

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حال ایران، ایران همه گروه‌ها تفکرها و اقوام و اقلیت‌ها است، ایران عزیز سرزمین غنی است که نباید از نخبگان، جوانان امیدوار سرشار از سازنده خالی شود، ایران متعلق به همه است و کسی نمی‌تواند شهروند ایرانی را به واسطه عقاید و دیدگاه هایش به مهاجرت مجبور کند. ...

 

Go Back

Comment